A A A

O stronie

Witaj :)

Jeśli tu trafiłeś, to znaczy, że szukasz - poszukujesz nowych informacji na dość stare dolegliwości, z którymi pewnie walczysz bezskutecznie.

Na tej stronie znajdziesz pewne informacje, które być może pomogą Ci się uporać z niektórymi z nich. Piszę być może, bo wiem, że nie z wszystkimi chorobami można walczyć tylko i wyłącznie poprzez serwowanie leków, czy suplementów. Do wielu z nich trzeba podejść również poprzez działanie psychologiczne oraz duchowe.

Dla prawidłowego funkcjonowania człowieka potrzebne jest więc działanie harmonijne na trzech równoległych płaszczyznach - fizyczna, umysłowa oraz moim zdaniem najważniejsza: duchowa.

Dla dla utrzymania dobrej kondycji ciała, czyli tej fizycznej idą nam z pomocą między innymi właśnie suplementy diety, które wspomagają działanie naszych organów, oczyszczają nasz organizm i pomogą między innymi cieszyć się tym zdrowiem.

 

Zapraszam do lektury

 

 

Jeśli, więc uznasz, że potrzebujesz informacji na temat utrzymania i profilaktyki zdrowia, po prostu pisz na adres:

pucilowskak(malpka)op.pl lub rafal(malpka)pucilowscy.pl

 

„Zdrowy człowiek ma wiele marzeń, a chory tylko jedno….”

 

 

 

Katarzyna Puciłowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Treści umieszczane w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów  traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem wydawcy tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które decydują się spróbować na sobie.